Author: L***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: yes 100% Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Hairstyle Stylishness: yes true
Color: Light Brown
Price: $68.390
Original Price: $71.890
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Wigs With Hat |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 80 |
| Peso Neto | 150 g |
| Largo | 30 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 56 cm |
| SKU | sb2402212555121514 |
Author: L***5
Date:
Review: Value for money: yes 100% Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Hairstyle Stylishness: yes true
Color: Light Brown
Author: 5***7
Date:
Review: Igual ala foto hermosa 🥰
Color: Negro
Author: a***0
Date:
Review: Idéntico a la foto
Color: Dark Brown
Author: e***a
Date:
Review: Mi gustó mucho, aunque el color no era lo que esperaba
Color: Dark Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.